Sudan Południowy na pól roku

Wszystko o podróżowaniu przez kontynent
abbie

Sudan Południowy na pól roku

Post autor: abbie » 01 mar 2009, 16:47

Czesc,
wyjeżdzam na pólroczny wolontariat do Juby w południowym Sudanie. jesli można poprosilabym o rady/informacje, rowniez dotyczace kosztów utrzymania.
mam zakwat+wyżyw+kieszonkowe ale nie mam pojęcia na co ono sie przekłada. Jesli kto może podac przykladowe koszty czegokolwiek to bylabym wdzięczna.
A sama kwestia srodków antymalarycznych przy takim dlugim pobycie - co myslicie? bylam 2 razy wczesniej w Etiopii, za kazdym razem miesiac ale tylko kilka, moze nascie dni na południu, teraz bede caly czas na extreme south. Wczesniej nic nie brałam a teraz przy tak dlugim pobycie nie bardzo sobie branie wyobrazam, macie jakies doświadczenia? wszelkie rady/ciekawostki - poproszę. pozdrawiam, abbie

mathenyy

Re: Sudan Południowy na pól roku

Post autor: mathenyy » 10 mar 2009, 13:35

czesc
mozesz cos powiedziec blizej o tym wolontariacie?
z jakiej organizacji i jak to zalatwiac?
jestem zainteresowany z gory dziekuje
grzesiek

Awatar użytkownika
marcin
Kontakt:

Re: Sudan Południowy na pól roku

Post autor: marcin » 16 mar 2009, 02:40

Mam nadzieje, ze wiesz co to Juba i, jak tam ogolnie jest. 6 mies. sr.p/malar. hmm to dobre pytanie dla klinicystow wiec tam radzilbym nabyc wiedzy. Zapytaj o Kl.Ch.Pasozytniczych i Tropikalnych w Poznaniu (Przybyszewskiego), tam doradza fachowo.
Ja bylem w Yei i to jest teran poludniowgo poludnia Sudanu tuz przy Ugandzie (10-25 km).
Powodzenia Abbie i napisz tu nam, jak juz tam dojedziesz.

ODPOWIEDZ