Strona 1 z 1

Ghana, Mali - podróżowanie

: 07 sty 2010, 22:29
autor: bamwandzara
Czesc bede wdzieczny za wszelkie informacje dotyczace realiow podrozowania po Mali i Ghanie w okresie deszczowym lipiec-sierpien.
Pozdrawiam
Marcin

Re: Ghana, Mali - podróżowanie

: 08 sty 2010, 00:03
autor: Mokwin
Hiszpanie to kochają. Chyba większość tych cudownych filmików z tej pory roku jest ich autorstwa. Te filmiki są głównie o pchaniu samochodów i chlupaniu w tym czerwonym błotku. Jakbym mógł, to od razu bym jechał. Przecież nie jest gorzej niż w poł-wsch Azji. Powodenia.

Re: Ghana, Mali - podróżowanie

: 11 sty 2010, 21:29
autor: pbak
Wlasnie wrocilem z Ghany i na moj gust w porze deszczowej bez problemu mozna jezdzic wzdluz wybrzeza i pomiedzy wiekszymi miejscowosciami do ok. 100km od oceanu. Im dalej na polnoc tym bardziej asfaltowe drogi ustepuja szturowym i piaszczystym wiec jezeli cokolwiek jezdzi, to raczej mniej regularnie.
Ale to tylko hipoteza na podstawie jakosci drog, dobrze, zeby ktos ja potwierdzil.

Re: Ghana, Mali - podróżowanie

: 14 sty 2010, 20:31
autor: bamwandzara
Fajnie ze dopiero co wrociles z Ghany. A jak wyglada wyrobienie wizy w Warszawie? Czy da sie w ciagu tego samego dnia? A moze mozna listownie? Ile to kosztuje? Mnie intersuje wiza wielokrotnego przekroczenia (2 razy raczej wystarczy). A jakie sa ceny w Ghanie?
Marcin

Re: Ghana, Mali - podróżowanie

: 15 sty 2010, 15:58
autor: pbak
Wyrobienie wizy jest bezproblemowe, da sie tego samego dnia, ale jest doplata za ekspres (nie pamietam ile). Nie wiem, czy sie da listownie ale na pewno inna osoba moze zlozyc paszport za Ciebie.

Wiza wielokrotna na 3 mies kosztuje 100eur + 50zl.

Ceny w Ghanie sa niskie, pare przykladow podrzuce po weekendzie.