ASPIVENIN - sprzedam Nowy 06.2013

Przewodniki, buty i inne gadżety
jackbak
Posty: 1
Rejestracja: 18 maja 2011, 10:17
Jesteś robotem?: Nie

ASPIVENIN - sprzedam Nowy 06.2013

Post autor: jackbak » 21 cze 2011, 12:01

Witam,
Mam do odsprzedania „Aspivenin” nową pompkę ssąca usuwającą jad przy ukąszeniach: szerszeni, os, pszczół, komarów, gzów, mrówek, meszków, pająków rodzimych, żmij, pająków ( np. czarna wdowa, tarantula), jadowitych ryb ( np. ogończa, ostrosz), skorpionów oraz odsysa kleszcze w całości. Służy do samodzielnego i wielokrotnego stosowania w miejscach ukąszenia.
Producent: Francja

Aspivenin produkcji francuskiej firmy Aspir jest to miniaturowa pompka ssąca wytwarzająca w miejscu zastosowania podciśnienie około 0,75Atm i dzięki temu bezboleśnie i bezinwazyjnie usuwa wszelkie jady i toksyny. Niezależnie od podstawowej funkcji odsysania toksyn Aspivenin wywołuje jeszcze dodatkowy efekt. Wytworzone bowiem podciśnienie wstrzymuje krążenie krwi w lokalnej sieci naczyń włosowatych i tym samym zapobiega dalszemu rozprzestrzenianiu się toksyn w organizmie. Urządzenie to więc spełnia funkcję opaski uciskowej, aczkolwiek nie wywołuje negatywnych skutków związanych z jej długotrwałym stosowaniem w trakcie oczekiwania na pomoc medyczną w poważniejszych przypadkach.

Aspivenin, zastosowany w krótkim czasie w miejscu ugryzienia, powstrzymuje możliwość przenikania substancji toksycznej do wnętrza organizmu i wysysając te substancje jednocześnie usuwa ból. W praktyce w lżejszych przypadkach pozostaje najwyżej lekkie przekrwienie w miejscu zastosowania, natomiast żadne negatywne objawy związane z ukąszeniem nie występują.

Cena 58zł + koszt wysyłki
Dokładny opis i sposób działania w formie graficznej mam w pliku i prześlę na maila dla zainteresowanej osoby.

kontakt: jackbak1964@tlen.pl tel. 508495115

Preferowany przede wszystkim odbiór osobisty w Poznaniu lub wysyłka pocztą.
Proszę o pytania na maila lub telefon. Na sms- nie odpowiadam.
Pozdrawiam


pozdrawiam
Załączniki
IMG_7916.jpg
IMG_7916.jpg (231.38 KiB) Przejrzano 4898 razy

ODPOWIEDZ