Strona 1 z 1

Przyjme/odkupie rachunki za leki antymalaryczne/szczepieni

: 25 paź 2011, 17:30
autor: jackdan
Czesc,
Mam troche specyficzny problem, dlatego tez zalozylem oddzielny temat gdyz nie dotyczy on bezposrednio Malarone'u. Otoz chetnie przyjme/odkupie za symboliczna sume rachunki za leki antymalaryczne lub jakiekolwiek szczepienia "Afrykanskie". Biorac udzial w misji w Afryce aby dostac zwrot kosztow za powyzsze musze okazac rachunki ktore niestety podczas podrozy utracilem... Pokryje koszty przesylki, ewentualnie odbior osobisty na Podlasiu lub w Warszawie, wtedy oczywiscie stawiam piwo :) Prosze o odpowiedz w tym temacie (lub powiadomienie tutaj o wyslaniu pm), pozdrawiam serdecznie.

Re: Przyjme/odkupie rachunki za leki antymalaryczne/szczepie

: 31 paź 2011, 21:13
autor: jackdan
Bede bardzo wdzieczny za okazana pomoc w potrzebie...

Re: Przyjme/odkupie rachunki za leki antymalaryczne/szczepie

: 18 maja 2012, 11:10
autor: anthem
Moim zdaniem ten temat powinien zostać usunięty, ze względu na podejrzany charakter tzn chęci pozyskania od osób trzecich rachunków i ubieganie się na ich podstawie o zwrot.
No cóż nie od dzisiaj znam jak Polacy potrafią kombinować. No cóż przykre.
Tłumaczenie się w poście, że utraciło się rachunki jest co najmniej infantylne.

Re: Przyjme/odkupie rachunki za leki antymalaryczne/szczepieni

: 14 sty 2015, 07:48
autor: shumila
Sprzedam etiopską kart sim do telefonu - 35 zł. Aktywna. Kupując zaoszczędzisz czas i biurokracji. (przy sprzedaży kart sim w Etiopii są potrzebne dwa zdjęcia). Na karcie jeszcze znajduje się 2 birry, tak więc na dwie lokalne rozmowy można wykonać.