Afryka Zach - Land Roverem szukam chetnych

Kompletujesz ekipę? Szukasz towarzysza? To forum jest dla Ciebie
marek

Afryka Zach - Land Roverem szukam chetnych

Post autor: marek » 17 lis 2008, 14:04

Szykam chetną osobe z jez franc. na wyjazd Land Roverem do Afryki Zach w okresie styczen-luty 2009 na ok 60 dni. Trasa Europa-Maroko\szybki przejazd\, Sachara Zach, Mauretania, Mali...........Noclegi w terenie/auto, namiot/. Koszt ok 2000 euro to głównie koszt paliwa.
Oraz druga ekipe z samochodem terenowym /najlepiej Land Rover Defender na wspolny wyzej wymieniony wyjazd.
Wyjazd z okolic Walbrzycha
Marek

Gosg

Re: Afryka Zach - Land Roverem szukam chetnych

Post autor: Gosg » 24 lis 2008, 20:49

WItam, i jak znalazłeś kogoś? Ja niestety nie znam francuskiego, ale marzy mi się taki właśnie wyjazd. Problemem jest kasa, bo nie wiem czy do stycznia zdąże uzbierać odpowiednią sumkę, ale informuj na bierząco, bo jestem poważnie zainteresowana (nieukrywam, że bardziej odpowiadałby mi późniejszy termin wiosna-lato)
Pozdrawiam

Artslord

Post autor: Artslord » 08 gru 2008, 00:50

Wybieram się do Mali na Festival sur le Niger w Segou (29/1 - 1/2 2009). Mówię po francusku i angielsku. Planowałem polecieć, ale może opcja samochodowa jest lepsza? Artur gva@wp.eu

Kaktus

Post autor: Kaktus » 14 gru 2008, 14:15

Witam,
ja z kolei ruszam zaraz po swietach na 6 tyg, z tym ze 1 czlonek zalogi dolacza do nas 8 stycznia w Fezie w Maroko (Poznan - Barcelona - Fez

moze spotkmy sie gdzies na trasie? w planie minimum Mauretania, moze dalej - do 10 lutego musze byc w Polsce
mamy 2 miejsca wolne w aucie (Landcruiser HJ61)

pozdr
kaktus
www.traktoriada.org

proroq
Jesteś robotem?: Nie

Post autor: proroq » 18 lip 2009, 11:01

Witam!
Może tego roku też ktoś jest chętny na przejazd od maroka na południe? ląduję w casablance 28 grudnia i jeśli ktoś będzie w pobliżu na pewno będzie raźniej jechać razem, pozdrawiam

ODPOWIEDZ