Senegal XI/XII albo XII/I

Kompletujesz ekipę? Szukasz towarzysza? To forum jest dla Ciebie
Jacek K.

Senegal XI/XII albo XII/I

Post autor: Jacek K. » 02 cze 2009, 12:26

Planuję Senegal na ok. 18 dni. W planie wszystkie ciekawe miejsca. Wyjazd albo od 20 XI do 8 XII, lub chętniej 20XII-10 I. Wylot z Berlina.
Jadę z żoną, kompania mile widziana, tnie się koszty taxi, łodzi itp.
Bylem w Afryce( tej czarnej) wielokrotnie, zarówno prywatnie, jak i z grupami jako pilot.
Mam 55 lat

Xymena
Jesteś robotem?: Nie

Re: Senegal XI/XII albo XII/I

Post autor: Xymena » 27 lip 2009, 21:45

Witam.
Proszę o bliższe informacje na temat wyjazdu. Byłam z mężem 2x w Maroku, ale my jeździmy wyposażonym Land Roverem. Zwiedziliśmy Maroko wzdłuż i wszerz. Na przełomie 2009/2010 wybieramy się po raz kolejny, planując tym razem zjechać trochę niżej: Mauretania a może i Senegal. jeśli też się wybieracie - dajcie znać. :D jeśli już piszesz o wieku to my mamy po 45 lat.

Jacek K.

Post autor: Jacek K. » 31 lip 2009, 15:19

Witam !
Posłalem swego maila na prv. Nie otrzymaliście?

Eliasz
Jesteś robotem?: Nie

Post autor: Eliasz » 27 sie 2009, 15:22

Witam,
czy ta wyprawa jest nadal aktualna, nam bardziej by odpowiadał drugi termin przełom roku. Jesteśmy małżeństwem 35 lat plus córka 15 lat, w Afryce byliśmy kilka razy, ostatni raz w zeszłym roku w Kenii, kiedy objechaliśmy kraj od Masai Mara do j. Turkana. Proszę o jakieś informacje na temat wyprawy.
Pozdrawiam
Marcin

Jacek K.

Post autor: Jacek K. » 28 sie 2009, 09:42

Witam!
Co do terminu , to jak najbardziej 20XII-10I.
Wszystko aktualne, Jesli was interesuje, to proszę o jak najszybszy kontakt do nie mailem jkaluszko@op.pl. Jestem w kontakcie z właścicielką jednego z biur turyst. w Mali ( w Bamako), ktora szuka jakiegoś w miarę taniego samochodu z kierowcą.
Jak podzielimy koszty, to wyjdzie całkiem dobrze, a będziemy zwiedzac znacznie sprawniej i wygodniej niż publilcznym transportem. Mali jest ciekawsze od Senegalu. Prosze o jak najszybszy kontakt, bo trzeba JUZ kupować bilety lotn.
Pozdrawiam Jacek

ODPOWIEDZ