Afryka zach. samochód/samolot

Kompletujesz ekipę? Szukasz towarzysza? To forum jest dla Ciebie
maurycy102
Jesteś robotem?: Nie

Afryka zach. samochód/samolot

Post autor: maurycy102 » 24 paź 2009, 19:33

Czy jedzie ktos w styczniu 2010 samochodem do Afryki? Moze połaczymy siły? Jestem laikiem w tamtych rejonach i chetnie sie podłączę własnym samoch. - busem!
Szukam też osób chętnych na taką wyprawkę do/po Mauretania, Mali, Burkina Faso i Senegal (powrót samolotem).
Z infa na necie - opracowałem temat. Ze względów urlopowych planuje wyjazd na miesiąc czasu (styczen 2010), czyli tydzien dojazd, reszta na objazd (na ile wystarczy czasu) i powrót z Senegalu-Dakaru samolotem. Najtansze możliwe połączenie do Wawy - 2 tyś zł. (tak znalazłem)
Mamy mały skład wypróbowanych ludzi (w średnim wieku) i najchetniej zabierzemy osobę znająca język francuski.
Jesli ktoś jest zainteresowany proszę o kontakt.
Aha - nie jest to wyprawa nastawiona na komfort tylko , na wykorzystanie czasu na zwiedzanie, poznawanie, przemieszczanie i na przygodę.

maurycy102
Jesteś robotem?: Nie

Re: Afryka zach. samochód/samolot

Post autor: maurycy102 » 28 sty 2010, 16:22

Oraganizuje powrotną wyprawę: samochodem z Senegalu, przez Mauretanie i Maroko do kraju. Przelot na trasie Polska - Senegal.Termin: marzec 2010 - powrót przed świętami. Noclegi: hotele kl. turystycznej, campingi i na dziko. Jedzenie czesciowo przygotowujemy na kuchni w samoch. inne kupujemy.
Kontakt: maurycy102@o2.pl

ODPOWIEDZ