Sierpień w Afryce

Kompletujesz ekipę? Szukasz towarzysza? To forum jest dla Ciebie
malaria
Jesteś robotem?: Nie

Sierpień w Afryce

Post autor: malaria » 03 kwie 2011, 22:54

Witam

Poszukuję ludzi, którzy mają w planach wyprawę afrykańską na sierpień tego roku. Początkowo myślałam o Zambii, po czym o Malawi, teraz interesuje mnie Uganda; w każdym razie rejon od Kenii do Namibii:) Nie mam jednak ochoty na intensywne podróżowanie jako że transport w tamtym rejonie świata nie jest najlepszy, mam na myśli raczej poznanie jednego wybranego kraju. Problem jest z towarzystwem, które jednego dnia jest, drugiego dnia nie ma, udało mi się namówić nawet dwie koleżanki, które jednak po czasie zrezygnowały z pomysłu... Nie wiem czy uda mi się kogoś znaleźć, optymizmem nie pałam, ale jeśli ktoś ma podobne plany i szuka towarzystwa to proszę o odpowiedź; samotna wycieczka raczej byłaby niezbyt mądrym rozwiązaniem.

Pozdrawiam
Agnieszka

malaria

Post autor: malaria » 12 kwie 2011, 23:03

Wróciła mi ochota na Malawi i na tym ostatecznie się zatrzymuję. No więc jeśli ktoś wybiera się do Malawi w sierpniu i poszukuje towarzystwa to jesteśmy w tej samej sytuacji 8)
tak myślę sobie, że będę szukać do końca kwietnia a po tym czasie ten wątek proszę uznać za niebyły, no może jeszcze pierwszy tydzień maja; w każdym razie muszę wszystko dużo wcześniej wiedzieć; w ostateczności pojadę nawet sama
chyba mnie nikt nie zabije

Agnieszka

tomekLegnica

Re: Sierpień w Afryce

Post autor: tomekLegnica » 23 lip 2011, 22:20

Ja wylatuje w poniedzialek 25.07 do hiszpani i stamtad az do senegalu , gdybys byla zianteresowana zmiana trasy to zapraszam :)

ODPOWIEDZ