Yaho de VilleYaho de Ville AfrykaWyprawy AparatZdjęcia ListNewsy KsiążkaKsiążki CDMuzyka PlecakPlecak komarMalaria iLinki SamolotTorebki AutorKontakt
Kolekcja > Europa > Belgia

Sabena

Kliknij na logo, by zobaczyć torebkę.


Biała, S 
lotnicza
nr 908

Niewielka wariacja na temat logo firmy. "S" za "sabena" występuję w pełnym rozmiarze, podczas gdy w poprzedniej wersji torby "S" było mniejsze, w górnym indeksie. Przesyłka od Nico Snels z Holandii.


Biała, S 
lotnicza
nr 819

Widać słabą kondycję finansową firmy - pieniędzy wystarczyło tylko na małe logo na dole. Ostatecznie, Sabena zbankrutowała w 2001 roku.


Chmurki 
lotnicza
nr 83

Subtelny worek z chmurkami po prawej stronie i delikatnym rysunkiem logo, które jest widoczne dopiero pod kątem. Sabena to skrót od Société Anonyme Belge d'Exploitation de la Navigation Aérienne.


Ramka 
lotnicza
nr 927

Sabena oferuje wyjątkową okazję - ramka, po wklejeniu doń zdjęcia mamy gotową pamiątkę z wakacji do powieszenia na ścianie. W przypadku torby z zawartością, można ją również postawić na biurku.


Rakieta 
lotnicza
nr 1406

Sabena promuje tym workiem napęd rakietowy. Jeszcze nie teraz panowie.


Logo bez kółka 
lotnicza
nr 203

Stary worek z lat 80-tych, solidny gruby papier wyłożony w środku grubą folią. Egzemplarz w kolekcji opatrzony jest autografami załogi samolotu, począwszy od kapitana po stewardów. Przesyłka od Paula Mundy z Niemiec.


Logo w kółku, Semoulin Thulin 
lotnicza
nr 2623

Z upływem lat torby Sabeny stają się antykami. Przesyłka od Thorstena Hechta z Niemiec.


Logo w kółku 
lotnicza
nr 677

Na wszelki wypadek, gdyby ktoś nie wiedział, które ze słów: sabena, belgian, world, airlines jest nazwą linii lotniczych, właściwe zaznaczono w kółku.

^^^
Belgia >>>