Yaho de VilleYaho de Ville AfrykaWyprawy AparatZdjęcia ListNewsy KsiążkaKsiążki CDMuzyka PlecakPlecak komarMalaria iLinki SamolotTorebki AutorKontakt
Kolekcja > Ameryka Północna i Karaiby > Stany Zjednoczone

Spike & Mike

Kliknij na logo, by zobaczyć torebkę.


2002 
promocyjna
nr 1182

Kolejna niewybredna torba promująca festiwal animacji. Tym razem, Spike i Mike płyną w wielkim pawiu, rzuconym przez psa Scottiego. Tradycyjnie, Scotty oprócz pawia puszcza też bąka.


Because we don't want you to loose your lunch! 
promocyjna
nr 1299

Fachowcy od festiwalu animacji chwalą się małym druczkiem, że to oni wymyślili Beavisa i Buttheada oraz postaci z South Park. Nadruk na worku doskonale pasuje do tych filmów.


1997, Because we don't want you to loose your lunch! 
promocyjna
nr 743

Oficjalna pamiątka z festiwalu animacji. Organizatorzy rozdali torebki by "nikt nie stracił obiadu". Niestety, worek nie posiada warstwy wodoodpornej, więc obiad tak czy siak wycieknie. Lepiej więc zachować torbę na pamiątkę a pawia puścić gdzie indziej. Na worku widzimy Mika, wymiotującego wprost do ust Spika oraz psa Scotty, który chłepce to co spadło na podłogę.


1994, Lunch Bag 
promocyjna
nr 2938

Worek może zawierać niespodziankę! Przesyłka od Steva Silberberga z USA.


1984, Vomit-Glossary 
promocyjna
nr 962

Pamiątka z festiwalu, mająca być dowodem przeżycia wieczornego show (kto powiedział, że również pełny worek nie może być suwenirem?). Przedstawione rysunki są podpisane amerykańskimi określeniami na puszczanie pawia, w tym: porozrzucać ciasteczka (toss the cookies), śmiać się do ziemi (laughing at the ground) czy jeździć porcelanowym autobusem (driving the porcelain bus).

^^^
Stany Zjednoczone >>>