Yaho de VilleYaho de Ville AfrykaWyprawy AparatZdjęcia ListNewsy KsiążkaKsiążki CDMuzyka PlecakPlecak komarMalaria ForumForum iLinki SamolotTorebki AutorKontakt
Kolekcja > Ameryka Północna i Karaiby > Stany Zjednoczone

Sic-Sac

Kliknij na logo, by zobaczyć torebkę.


2014 
komercyjna
3095

Po pierwsze zapobieganie - instrukcja co zrobić z workiem po użyciu znalazła się pod spodem. Worek można spotkać na pokładzie linii lotniczych Real Tonga.
Dawca: Agnieszka „Atamanka” Kasprzak


Chmurka, Oklahoma, większe ikony i adres 
komercyjna
1554

Z wiekiem napisy muszą być coraz większe.


Chmurka, Oklahoma, większe ikony 
komercyjna
1226

Nieco większe obrazki wskazujące na poprawny sposób użycia ułatwiają obsługę niedowidzącym.


Chmurka, Oklahoma 
komercyjna
987

Producent „oryginalnych, wodo i temperaturoodpornych Sic-saców” - Allied Aviation Supplies Co., przeniósł się z Piedmontu do Oklahoma City. Tam też należy kierować zamówienia. Dalej głos oddaję Monice, która przechwyciła worek: „(...) Sic-Sac jest z linii lotniczych operujących w Afganistanie i Pakistanie (tylko pomiędzy Kabulem i Islamabadem). Linie nazywają się PAKTEC i są sponsorowane przez EU głównie (o ile nie wyłącznie) dla użytku pracowników NGOs (organizacji pozarządowych)”.
Dawca: Monika Topolska


Chmurka, Oklahoma, to seal: 
komercyjna
2439

W tej wersje widnieje jeszcze napis „to seal”, czyli instrukcja uszczelnienia.


Chmurka, Oklahoma, to seal- 
komercyjna
2440

Niewielkie różnice w typografii oraz cieńszy obrys chmurki.


Chmurka, Piedmont 
komercyjna
4

Początkowo myślałem, że jest to najmniejsza torba chorobowa świata. Okazało się, że właściwa torebka znajduje się w środku (prosty woreczek foliowy). Opakowanie przypomina zwykłą kopertę, po użyciu można nakleić znaczek i wysłać z pozdrowieniami. Jest jeszcze optymistyczna informacja: "even veteran air travelers are subject to occasional motion sickness". Worek przysłali mi z Windward Islands Airways (Antyle Holenderskie).


komercyjna
714

Jak chwali się producent - Allied Aviation Supplies, Oklahoma - "oryginalne Sic-Sacki są wodoodporne i nieczułe na ekstremalne zmiany temperatury". Dzieki temu, zawartość może dłużej być przechowywana. Przesyłka z USA.

^^^
Stany Zjednoczone >>>