Yaho de VilleYaho de Ville AfrykaWyprawy AparatZdjęcia ListNewsy KsiążkaKsiążki CDMuzyka PlecakPlecak komarMalaria iLinki SamolotTorebki AutorKontakt
Kolekcja > Ameryka Północna i Karaiby > Stany Zjednoczone

Sic-Sac

Kliknij na logo, by zobaczyć torebkę.


2014 
komercyjna
nr 3095

Po pierwsze zapobieganie - instrukcja co zrobić z workiem po użyciu znalazła się pod spodem. Worek można spotkać na pokładzie linii lotniczych Real Tonga.
Dawca: Agnieszka „Atamanka” Kasprzak


Chmurka, Oklahoma, większe ikony i adres 
komercyjna
nr 1554

Z wiekiem napisy muszą być coraz większe.


Chmurka, Oklahoma, większe ikony 
komercyjna
nr 1226

Nieco większe obrazki wskazujące na poprawny sposób użycia ułatwiają obsługę niedowidzącym.


Chmurka, Oklahoma 
komercyjna
nr 987

Producent „oryginalnych, wodo i temperaturoodpornych Sic-saców” - Allied Aviation Supplies Co., przeniósł się z Piedmontu do Oklahoma City. Tam też należy kierować zamówienia. Dalej głos oddaję Monice, która przechwyciła worek: „(...) Sic-Sac jest z linii lotniczych operujących w Afganistanie i Pakistanie (tylko pomiędzy Kabulem i Islamabadem). Linie nazywają się PAKTEC i są sponsorowane przez EU głównie (o ile nie wyłącznie) dla użytku pracowników NGOs (organizacji pozarządowych)”.
Dawca: Monika Topolska


Chmurka, Oklahoma, to seal: 
komercyjna
nr 2439

W tej wersje widnieje jeszcze napis „to seal”, czyli instrukcja uszczelnienia.


Chmurka, Oklahoma, to seal- 
komercyjna
nr 2440

Niewielkie różnice w typografii oraz cieńszy obrys chmurki.


Chmurka, Piedmont 
komercyjna
nr 4

Początkowo myślałem, że jest to najmniejsza torba chorobowa świata. Okazało się, że właściwa torebka znajduje się w środku (prosty woreczek foliowy). Opakowanie przypomina zwykłą kopertę, po użyciu można nakleić znaczek i wysłać z pozdrowieniami. Jest jeszcze optymistyczna informacja: "even veteran air travelers are subject to occasional motion sickness". Worek przysłali mi z Windward Islands Airways (Antyle Holenderskie).


komercyjna
nr 714

Jak chwali się producent - Allied Aviation Supplies, Oklahoma - "oryginalne Sic-Sacki są wodoodporne i nieczułe na ekstremalne zmiany temperatury". Dzieki temu, zawartość może dłużej być przechowywana. Przesyłka z USA.

^^^
Stany Zjednoczone >>>