Yaho de VilleYaho de Ville AfrykaWyprawy AparatZdjęcia ListNewsy KsiążkaKsiążki CDMuzyka PlecakPlecak komarMalaria iLinki SamolotTorebki AutorKontakt
Kolekcja > Europa > Niemcy

Hapag-Lloyd Express

Kliknij na logo, by zobaczyć torebkę.


Schwindlig - 8 edition 
lotnicza
nr 1452

Konkurencja osłupiała - z powodu lotów za 19.99€, czy pomysłowej serii worków na pawia?


Hier Rhein! - 7 edition 
lotnicza
nr 1371

„Tutaj proszę panie Ryan!” - tak wymachują przed nosem taniemu przewoźnikowi z Irlandii specjaliści od marketingu z Niemiec. Tymczasem Ryanair milczy.


Übergeben - 6 edition 
lotnicza
nr 1122

Lepiej dawać niż brać - tak chyba można przetłumaczyć napis na worku: Übergeben ist seliger als Nehmen. Tym bardziej słuszne, że dotyczy worka na pawia.


Das sollten - 5 edition 
lotnicza
nr 975

Piąta edycja worka. Tym razem zachęcająca, by najlepsze zachować dla siebie (mowa tu oczywiście o tanich biletach, a nie o samym worku).


Alles muss raus - 4 edition 
lotnicza
nr 1079

Czwarta edycja worka. Każdy coś musi - co konkretnie, to nie wiem, bo nie znam języka.


Ganz easy hier ryan - 3 edition 
lotnicza
nr 941

Trzecia edycja worka, uderzająca w konkurencję, Ryanair: "Spoko, spoko, panie Ryan". Na odwrocie jest dodatkowe wyjaśnienie: "Zerwij z konkurencją i poleć za cenę taksówki". Nie wiem jak z cenami, ale w workach punkt dla HLX.


Nicht übel! - 2 edition 
lotnicza
nr 788

Druga edycja worka (dziękuję producentowi za umieszczenie tej informacji w zagięciu torby). Tym razem z tekstem reklamowym: "Nieźle! Przelot od 19,99 euro". Obok ceny jest gwiazdka, zapowiadająca, że te 19,90 to nie wszystko. Być może tyle trzeba zapłacić za sam worek.
Dawca: Majka Fries


Vielen Dank - 1 Edition 
lotnicza
nr 1405

Pierwsza torba z serii, z zaznaczonym numerem edycji.
Dawca: Bartosz Majchrzak


Vielen Dank 
lotnicza
nr 379

Żółta torebka z wzorkiem imitującym te spotykane na boku taksówek. Większą część worka pokrywa tekst: "Vielen Dank für Ihre Kritik".
Dawca: Majka Fries

^^^
Niemcy >>>