Yaho de VilleYaho de Ville AfrykaWyprawy AparatZdjęcia ListNewsy KsiążkaKsiążki CDMuzyka PlecakPlecak komarMalaria iLinki SamolotTorebki AutorKontakt

Krzysztof Żuber

Gdańsk

0 różnych torebek i 22 zapasówek.

Kliknij na logo, by zobaczyć torebkę.

DeSter
Belgia, komercyjna
2 - chmurki, biały spód

Całkiem niezła grafika, wziąwszy pod uwagę fakt, że to torba standardowa. Jest używana przez niektóre europejskie linie czarterowe. Ten egzemplarz dostałem od kumpla, który wziął ją rzekomo z samolotu linii African Safari Airlines.


DFDS Seaways
Dania, morska
44 - Duni

Spora torba morska. Bajkowy rysunek do pokazywania dzieciom przed zaśnięciem, a dla większych chłopców przypowiastka, że nawet najtwardsi żeglarze cierpią na chorobę morską. Worek przysłał Mark B z Wielkiej Brytanii.


Standard
komercyjna
193 - Reisesykepose, ząbkowana (Norwegia)

Worek nie zmieścił się do skanera, na zdjęciu brakuje pół centymetra na dole. Wnętrze pokryte jest folią aluminiową. Falki na dole wskazują, że jest to worek morski (promowy), instrukcje mówią, by po użyciu postawić pełny worek na podłodze - jest to trudno wykonalne, gdyż torebka nie ma płaskiego dna. Podróżując po norweskich wodach, trzeba uważać by nie wdepnąć w coś takiego na pokładzie. Przesyłka od Franka Mulliri z Norwegii.


Karthago Airlines
Tunezja, lotnicza
548 - błyszczący papier

Wersja wyczynowa, wykonana ze śliskiego papieru. Adrian podaje następujące dane: Boeing 737-300, numer boczny TS-IEE, fotel 22F, lot KAJ 5055 Warszawa-Monastir, data 19.IX.2004. Torebka używana rownież przez Air Iceland Connect.


LOT Polish Airlines
Polska, lotnicza
1039 - You're under our wing

Premiera początku roku 2006. LOT zmodyfikował w końcu obowiązujący od dziesięcioleci wzór worka... pozbywając się niemal całego nadruku, oprócz małego logo i sloganu reklamowego.


Lufthansa
Niemcy, lotnicza
1328 - granatowa z paskiem, LSG Sky Chefs Catering

Producent torby oferuje również catering. Jak to nazwać? Dywersyfikacja oferty czy recykling? Przesyłka od Thorstena Hecht z Niemiec.


Air Dolomiti
Włochy, lotnicza
1398 - zielony kwadrat

W trybie eko można użyć worka tylko do wysokości zielonego kwadratu. Takie czasy.


SAS Scandinavian
Szwecja, lotnicza
1592 - szaro-niebieska, pomarańczowy pas

Sprytny pomysł ułatwiający pracę obsługi pokładowej - by użyć torby należy oberwać pomarańczowy pasek na górze. Z daleka widać, które torebki trzeba wymienić na nowe.


British Airways
Wielka Brytania, lotnicza
1819 - waste, Helios

Tym razem prezentuję tył torby, bo tam najwięcej zmian - logo Helios, inne czcionki i nowy tekst w hindi.


Air Dolomiti
Włochy, lotnicza
2063 - zielona smuga

Ktoś puścił smugę.


 
^^^